Calendar
  1. Senior
  2. Youth
  3. Junior
Grid
Grid
List
Oct 2019
M
Monday
T
Tuesday
W
Wednesday
T
Thursday
F
Friday
S
Saturday
S
Sunday
30
01
Amber and Opal U15 Training
17:30 - 19:30
Amtheyst & Crystal U11
18:00 - 19:30
Onyx U10 training
18:00 - 19:30
+3 more
02
Platinum training
19:00 - 21:00
Sapphires U16 training
19:00 - 21:00
Swan Blacks training
20:00 - 21:00
03
Cygnets U9s training
17:00 - 18:00
Aqua and Coral U12 Training
17:00 - 18:30
Jade U19 training
18:00 - 20:00
+4 more
04
05
Swan Amethyst (U11)
09:00
Swan Aqua (U12)
10:30
Swan Platinum
11:50
+6 more
06
Swan Opal (U15)
10:00
Swan Peridot (U14)
16:30
07
Rubies U14 training
18:00 - 20:00
Peridot U14 training
18:00 - 20:00
08
Amber and Opal U15 Training
17:30 - 19:30
Amtheyst & Crystal U11
18:00 - 19:30
Onyx U10 training
18:00 - 19:30
+3 more
09
Platinum training
18:00 - 20:00
Sapphires U16 training
18:00 - 20:00
Swan Blacks training
20:00 - 21:00
10
Cygnets U9s training
17:00 - 18:00
Aqua and Coral U12 Training
17:00 - 18:30
Jade U19 training
18:00 - 20:00
+4 more
11
12
Swan - Hants 2
09:30
Swan - Hants 1
12:30
13
Swan Topaz (U13)
10:00
Swan Garnet (U13)
10:00
Swan Peridot (U14)
10:00
+7 more
14
Peridot U14 training
18:00 - 20:00
Rubies U14 training
18:00 - 20:00
15
Amber and Opal U15 Training
17:30 - 19:30
Onyx U10 training
18:00 - 19:30
Amtheyst & Crystal U11
18:00 - 19:30
+3 more
16
Swan - Hants 2
19:30
Sapphires U16 training
18:00 - 20:00
Platinum training
18:00 - 20:00
+1 more
17
Cygnets U9s training
17:00 - 18:00
Aqua and Coral U12 Training
17:00 - 18:30
Jade U19 training
18:00 - 20:00
+4 more
Oct 18, 2019
19
Swan Aqua (U12)
12:30
Swan Rubies (U14)
13:30
Swan Pearl (U16)
14:30
20
Swan Opal (U15)
15:00
21
Swan Topaz (U13)
18:00
Rubies U14 training
18:00 - 20:00
Peridot U14 training
18:00 - 20:00
22
Amber and Opal U15 Training
17:30 - 19:30
Onyx U10 training
18:00 - 19:30
Amtheyst & Crystal U11
18:00 - 19:30
+3 more
23
Platinum training
18:00 - 20:00
Sapphires U16 training
18:00 - 20:00
Swan Blacks training
20:00 - 21:00
24
Cygnets U9s training
17:00 - 18:00
Aqua and Coral U12 Training
17:00 - 18:30
Jade U19 training
18:00 - 20:00
+2 more
25
26
Swan - Hants 2
10:30
Swan - Hants 1
12:30
Swan Topaz (U13)
14:00
27
Senior South Region
10:30
Swan Jade (U19)
14:00
28
29
Swan - Hants 2
19:30
Swan S&C NetFit
19:30 - 21:00
30
Platinum training
18:00 - 20:00
31
Pearls U16 training
18:00 - 20:00
Jade U19 training
18:00 - 20:00
Hants 1 training
20:00 - 22:00
01
02
03